Kariéra

Sháníte práci? Rádi byste pracovali v naší firmě? Prohlédněte si aktuální nabídky volných pracovních pozic.

Odpovídáte profilu nabízené pozice a máte zájem přihlásit se do výběrového řízení? Zašlete na níže uvedený e-mail motivační dopis a životopis (manažerské pozice i v angličtině). Pakliže není aktuálně žádné volné místo a chcete-li být zařazeni do personální databáze, postupujte obdobně.

Vladimíra Kutlvašrová
personální ředitelka
+420 733 600 734
kutlvasrova@aries.eu

Aktuální nabídka pracovních míst:

Jsme tradiční český výrobce špičkových zdravotnických prostředků, zdravotního a sportovního kompresivního zboží v Krkonoších. Neustále rozšiřujeme portfolio našich výrobků, a proto hledáme nadšeného odborníka do klíčového oddělení vývoje a technologie na pozici

VÝVOJOVÝ A REGULATORNÍ SPECIALISTA

Co vás čeká

Budete spolupracovat na vývoji a rozvoji stávajících zdravotnických prostředků a vývoji nových – zejména v oblasti ortéz, bandáží, kompresivních zdravotních a sportovních produktů. Budete moci uplatnit své odborné znalosti, dovednosti a nápady v tomto progresivním odvětví. Budete se podílet na konstrukčních řešeních nových i stávajících výrobků. Budete dále zodpovědní za splnění zákonných požadavků při uvádění výrobků na trhy, sledování aktuální platné legislativy a její změny v oblasti zdravotnických prostředků a sledování konkurence na všech dotčených trzích. Budete se podílet na tvorbě technické dokumentace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měli byste mít ukončené vysokoškolské vzdělání a splňovat požadavky dle článku 15 Nařízení EU 2017/745 MDR - vzdělání v oboru práva, lékařství, farmacie, inženýrství nebo jiného příslušného vědního oboru. Důležitá je také angličtina na velmi dobré úrovni, abyste se mohli účastnit různých zahraničních vzdělávacích akcí, konferencí či seminářů.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou budou vaše zkušenosti na obdobné pozici, znalost dalšího jazyka a orientace v oboru zdravotnických prostředků. Plusové body získáte, pokud jste již získali zkušenosti z vývoje a z oblasti řízení kvality.

Co vám můžeme nabídnout

Práci ve stabilním kolektivu složeném z odborníků, dobré platové ohodnocení, osobní rozvoj a průběžné vzdělávání v oboru, zázemí tradiční české společnosti.

Pokud chcete pracovat na neobvyklých řešeních, vidět hmatatelné výsledky vaší práce a být součástí našeho vývojového oddělení, rádi vás přivítáme v našem týmu.

Pokud jsme Vás oslovili, zašlete nám svůj profesní životopis spolu s krátkým dopisem, proč právě Vy chcete pracovat na této pozici na e-mail kutlvasrova@aries.eu.