Kariéra

Sháníte práci? Rádi byste pracovali v naší firmě? Prohlédněte si aktuální nabídky volných pracovních pozic.

Odpovídáte profilu nabízené pozice a máte zájem přihlásit se do výběrového řízení? Zašlete na níže uvedený e-mail motivační dopis a životopis (manažerské pozice i v angličtině). Pakliže není aktuálně žádné volné místo a chcete-li být zařazeni do personální databáze, postupujte obdobně.

Lucie Šachlová Lucie Šachlová
personální ředitelka
+420 733 600 734
sachlova@aries.eu

Omlouváme se, bohužel s ohledem na velké množství žádostí nemůžeme odpovědět na každý e-mail. Ozveme se pouze uchazečům, kteří odpovídají profilu nabízené pozice s pozváním k výběrovému řízení. Pakliže na Váš e-mail neobdržíte odezvu, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Aktuální nabídka pracovních míst:

Jsme provozovatelem sítě výdejen zdravotnických potřeb v Čechách a na Slovensku ARIES MEDISHOP. Pro náš královéhradecký tým hledáme posilu na pozici

ODBORNÝ ASISTENT – ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY HRADEC KRÁLOVÉ

Jako odborný asistent budete mít na starosti prodej a výdej zdravotnických prostředků a doplňků podle potřeb našich zákazníků a svých nejlepších znalostí a dovedností, jejich nákup a objednávání.

Co Vám nesmí chybět

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou - v oboru zdravotnictví
  • počítačová gramotnost (běžné kancelářské programy)

Co uvítáme?

  • vzdělání v oboru Farmaceutický asistent
  • zkušenosti s výdejem zdravotnických potřeb
  • příjemné vystupování
  • aktivní přístup
  • základní znalost angličtiny, popř. dalšího světového jazyka
  • schopnost samostatné práce

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní české firmy
  • výborné platové podmínky
  • bonusy za plnění plánu prodeje
  • získání praxe a možnost využití získaných znalostí
  • podpora osobního rozvoje a profesního růstu

Pokud chcete pracovat v sehraném týmu a zprostředkovávat nejnovější trendy v sortimentu zdravotnických prostředků našim zákazníkům, je toto práce právě pro Vás.

Neustále rozšiřujeme portfolio našich výrobků, a proto hledáme nadšeného odborníka do klíčového oddělení vývoje a technologie na pozici

PRACOVNÍK VÝVOJE - ORTOPED/ORTOTIK-PROTETIK ve Vrchlabí

Co vás čeká

Budete spolupracovat na vývoji a rozvoji stávajících zdravotnických prostředků a vývoji nových - zejména v oblasti ortéz, bandáží, kompresních zdravotních a sportovních produktů. Budete moci uplatnit své odborné znalosti, dovednosti a nápady v tomto progresivním odvětví. Budete se podílet na konstrukčních řešeních nových i stávajících výrobků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měli byste mít vzdělání v oboru ortotik-protetik, popř. ortoped, a splňovat všechny legislativní požadavky pro výkon této funkce. Důležitá je také angličtina na velmi dobré úrovni, abyste se mohl/a účastnit různých zahraničních vzdělávacích akcí, konferencí či seminářů.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou budou vaše zkušenosti na obdobné pozici, znalost dalšího jazyka a orientace v oblasti zdravotnických potřeb. Plusové body získáte, pokud již máte nějaké zkušenosti z vývoje.

Co vám můžeme nabídnout

Práci ve stabilním kolektivu složeném z odborníků, dobré platové ohodnocení, osobní rozvoj a průběžné vzdělávání v oboru, zázemí tradiční české společnosti.

Pokud chcete pracovat na neobvyklých řešeních, vidět hmatatelné výsledky vaší práce a být součástí našeho vývojového oddělení, rádi vás přivítáme v našem týmu.

Jsme tradiční český výrobce zdravotnických prostředků a sportovního a zdravotního kompresního zboží v Krkonoších. Dbáme na kvalitu našich výrobků a pečujeme o náš tým. Protože chceme zastřešit oblast výroby, hledáme šikovného človeka na pozici

ŘEDITEL VÝROBY A LOGISTIKY VE VRCHLABÍ

Jak bude vypadat váš den

Každé ráno se setkáte s vedoucími jednotlivých úseků, s nimiž naplánujete výrobu na nejbližší období. Budete mít na starosti hladký průběh celé výroby od řízení vstupních materiálů až po expedici hotových výrobků k zákazníkům. Při tom všem se budete moci spolehnout na zkušený tým odborníků ve své profesi. Nedílnou součástí bude organizace práce, řízení a motivace zaměstnanců.

Neobejdete se bez analytického a technického myšlení, plynné češtiny a angličtiny (úroveň B2) a velmi dobré znalosti programu Excel z balíčku Microsoft Office.

Oceníme, pokud budete mít znalosti z oboru logistiky, norem spotřeby práce či řízení koordinace výroby více produktových řad. Protože budete pracovat s lidmi, jsou důležité velmi dobré komunikační dovednosti. Plusové body získáte za zkušenosti na obdobné pozici.

Pokud chcete za sebou vidět výsledky, stát se součástí pozitivně naladěné party kolegů a prohlubovat své znalosti v nejrůznějších oborech, rádi vás přivítáme. Své životopisy v češtině a angličtině, prosím, pošlete na: sachlova@aries.eu

Jsme tradiční výrobce zdravotního a kompresního zboží v Krkonoších. Pro naše grafické oddělení hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici

HLAVNÍ GRAFIK – STUDENEC

Hledáme člověka, který povede celé oddělení, orientuje se v polygrafii a bude týmový hráč, proto by měl být přítomen u svého týmu. Bude spoluvytvářet grafický manuál a dohlížet nad jeho dodržováním, navrhovat kreativní řešení od realizace katalogů až po webové stránky či návrhy prezentování naší společnosti podle nejnovějších trendů.

Co nás zajímá?

  • Ukázky Vaší předchozí práce, umělecké cítění, cit pro grafiku a typografii. Ochota vést malý tým lidí k požadovaným výkonům, chuť přinášet nová řešení.

Co Vám nesmí chybět?

  • Rutinní znalost programů z balíčku ADOBE (Photoshop, InDesign, Illustrator), znalost angličtiny na velmi dobré úrovni a základní orientace v DTP.

Co bude výhodou?

  • Zkušenost s fotografováním výrobků, znalost programu After Effect, zkušenosti s obalovou a řezanou grafikou.

Za dobře odvedenou práci Vás velmi dobře odměníme, podpoříme Vás ve Vašem osobním růstu a postaráme se o Vaše vzdělávání.

Pokud si dovedete sami sebe představit jako našeho Hlavního grafika, zašlete nám spolu se svým životopisem  i ukázky svých prací na: sachlova@aries.eu

GRAFIK – STUDENEC (okr. Semily)

Jsi kreativní duše a chceš se v práci i bavit? Zajímá Tě design, grafika a máš estetické cítění? Chtěl bys nastartovat svoji kariéru grafika a jsi týmový hráč? U nás máš šanci.
Rozšiřujeme marketingové oddělení u nás v krkonošském Studenci (okres Semily). Je nás 7 holek i kluků a dohromady děláme marketing pro výrobní firmu, která neustále roste i do zahraničí. Hledáme do týmu spoluhráče, který by rád zrealizoval svoje nápady, má tak trochu duši umělce a přinese mezi nás nový vítr.

Bez čeho se u nás neobejdeš?

  • znalost grafických programů Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • základní orientace v DTP
  • základní znalosti informačních a komunikačních technologií

Za co dostaneš plusové body?

  • pokud se orientuješ v široké oblasti propagační produkce
  • pokud se můžeš pochlubit dosavadní tvorbou (máš portfolio)

Co za to dostaneš?

  • možnost se dál rozvíjet a realizovat svoje nápady
  • staneš se plnohodnotným spoluhráčem v našem kreativním týmu
  • spoustu benefitů a fajn mzdu

Jestli jsme Tě nadchli, ozvi se nám na sachlova@aries.eu. Nemusíš znát všechno, rádi Tě podpoříme v dalším vzdělávání. Těšíme se na Tebe.